Dvě pódia na rybníku Kníže v Jičíně

V sobotu jsme poprvé vyjeli na venkovní soutěž do Východních Čech. Během sezóny sem můžeme zajet ještě mnohokrát. Nejblíž to měl Michal Slanina, který v Jičíně dlouho bydlel. V domácím prostředí dosáhl na nejdelší distanci na druhé místo. Magda Okurková byla rovněž na kilometru třetí a zaplavalo si jej ještě 14 našich plavců. Dařilo se všem, nejlépe se umístili Jaromír Berounský a Eva Lašková. V obnovené premiéře se dařilo Tomášovi Mikulíkovi.

Další naši plavci Milan Materna, Ivan Marek, Alice Berounská a Vlaďka Fialová zvolili trať 750 metrů. Zaplavat si přijel i Jirka Valeš, zahájil tak ve Fidesu další sezónu. Ta jeho první byla již v roce 2001.

Po dvou soutežích máme již velmi slušných šedesát startů a těšíme se na další sobotu do oblíbené a relativně blízké Horní Cerekve.